Prázdninový dom Eliška*** sa nachádza na okraji Rajeckej Lesnej, len niekoľko metrov od prevádzky Hostinec u Hromadov. Jedná sa o samostatný rodinný dom s ubytovacou kapacitou 9 až 13 lôžok s príjemnou a osobitou atmosférou.

Výhodou je vlastná oplotená záhrada, ktorá poskytuje dostatok súkromia aj priestoru na aktivity pre deti aj dospelých. Súčasťou záhrady je krytá terasa, detský kútik a ohnisko. K dispozícii je kotlík na guláš, gril, palivové drevo a uzamykateľné parkovisko pre 2 autá ( ďalšie parkovacie miesta sú pred objektom na okraji málo používanej cesty .

Na prízemí sa nachádza vybavená kuchyňa s murovanou pecou, jedáleň, spoločenská miestnosť s kachľami a TV, jedna trojlôžková izba s možnosťu prístelky, predsieň, dve kúpeľne, jedna s vaňou a WC a druhá nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a práčkou. Na poschodí sú ďalšie dve spálne s tromi stálymi lôžkami a možnosťou pripraviť prístelky. WIFI je dostupné v celom objeke zdarma.

Cenník ubytovania platný od 1.10.2020:

1 - 6 osôb: 100,- € za objekt a noc
7 - 10 osôb: 15,- € na osobu a noc
11 a viac osôb: 150,- € za objekt a noc   

Dieťa do 3 rokov ubytovanie zdarma. K cene ubytovania účtujeme ubytovací poplatok obci 0,35 € za osobu na noc.

Pri počte menšom ako 9 hostí ubytúvame najmenej na dve noci.

Rezervácia ubytovania je platná až po spätnom potvrdení z našej strany, a to telefonicky alebo e-mailom.

V Hostinci u Hromadov ( 15 m od prázdninového domu Eliška***) je možné doobjednať si raňajky v cene 6,- € na osobu alebo využiť služby tejto reštaurácie a vybrať si z domácich polievok, miestnych jedál alebo pizze, domácich limonád, poctivého piva alebo výberových káv.

S ďeťmi môžete tráviť čas aj v našom malom gazdovskom dvore, ktorý je v zdialený len 50 m od prázdninového domu Eliška***. Chováme ovečky, kozy, husi, sliepky a zajace.

Slovenský Betlehem a Bazilika narodenia Panny Márie sú vzdialené približne 250 m, supermarket 350 m, verejne prístupné detské ihrisko a školský športový areál 200 m, Kalvária a prameň liečivej vody len 150 m, autobusová zastávka 300 m. V blízkom okolí môžete jazdiť na bicykli po asfaltových alebo horských cestách, opekať v prírode, zbierať huby, plánovať si prechádzky alebo túry do Lúčanskej Malej Fatry alebo Strážovských vrchov.

Lyžiarske strediská Fačkovské sedlo a Čičmany sú vzdialené len 15 km, Martinské hole a Vrátná 50 km a Valčianska dolina 45 km.V okolí môžete autom navštíviť aquapark, zámok a zoologickú záhradu v Bojniciach ( 40 km), Lietavský hrad ( 25 km), hrad Strečno s možnosťou plavby na pltiach po Váhu ( 35 km), v Budatíne pri Žiline Budatínsky hrad s pekným parkom ( 30 km) a historické centrum Žiliny ( 25 km). Súľovské skaly a zrúcanina hradu, Manínska tiesňava, Terchová, skanzen vo Vychylovke a kúpele Turčianske Teplice s aquaparkom sú vzdialené do 50 km.

Kúpeľné mestečko Rajecké Teplice s kúpaliskom Laura, kúpeľným domom Afrodita a krásnymi parkmi je vzdialené 11 km. Mestečko Rajec s obchodmi, bankomatmi, zdravotným strediskom a kúpaliskom Veronika je vzdialené 6 km.